Tässä kuvagalleriassa esitetyt Sähköteknisen Kaupan Liiton jäsenyritysten tuotteet ovat myynnissä sähköurakointiliikkeiden kautta.
Tutustu tuotteisiin ja kerro toiveistasi sähköasentajallesi tai -suunnittelijallesi!  Paikallisen sähköurakoitsijan löydät esim. www.urakoitsija.fi –palvelun kautta.

Tutustu Sähkötreffit.fi sivustoon:

- Tee kodin sähkötesti

- Löydä sähkömies

 

Sähkötreffit.fi

 Sahkotreffit_fi

Tutustu laajaan pihakeskus- ja autopistorasiavalikoimaamme ja kerro toiveistasi sähköasentajallesi:

Vieritä sivua tai siirry suoraan haluamasi toimittajan tuotteisiin:  ABB, Fibox, Siemens

ABB

 

3405501

Kotelo 3405501

 

cwa elektroninen kello

 Kotelo 3405501
Pistorasiamoduuli 3405542 

3405530

Pistorasiamoduuli 3405526

myös 3405529, 3405530

 

3405534

 Pistorasiamoduuli 3405533
myös 3405534

  cwf1416e_16a

 Kotelo 3405558

Fibox

Snrot 3413002
myös 3413003, 3413004

Snrot 3413005
myös 3413006, 3413008

Snro 3413007

Snrot 3413036
myös 3413037

Snrot 3413038,
myös 3413039, 3413040

Fibox-piharasiat

Siemens

Snro 3405065

Snro 3405053

Snro 3405068

Snro 3405048

Snro 3405051

Snro 3405050

Snro 3405076

Kuuntele radiojuttuja:

 Auton lämmittiminen on ekoteko
Onko sähkölämmitys aina epäekologista

 

stk_galleria Yllä olevat Sähköteknisen Kaupan Liiton jäsenyritysten tuotteet ovat myynnissä sähköurakointiliikkeiden kautta.
Tutustu tuotteisiin ja kerro toiveistasi sähköasentajallesi tai -suunnittelijallesi!
Paikallisen sähköurakoitsijan löydät esim. Hae sähköammattilainen, Sähkötreffit.fi,  Urakoitsija.fi  tai Rakentaja.fi/palveluhakemiston kautta.